Przyciemnianie szyb samochodowych

Popraw komfort podróżowania samochodem wybierając folie do przyciemniania szyb. Solidne folie ceramiczne Llumar to nie tylko doskonała jakość ale także doskonały produkt na szyby samochodowe:

  • redukujący szkodliwe promieniowanie UV, 
  • zapewniający większą prywatność w środku,
  • redukujący odblaski i refleksty,
  • obniżający temperaturę wnętrza niczym czarna powłoka w namiocie,
  • zabezpieczający auto przed nadmiernym nagrzewaniem się przez szyby,
  • wzmacniający szyby przed rozbiciem a w razie jej uszkodzenia zapewnia mozliwość dalszej jazdy,
  • 4 rodzaje przyciemnienia szyb.

Nasza folia do przyciemniania szyb samochodowych jest stosowana od wewnętrznej strony szyby czyli od środka samochodu. Okleja się nią szyby z pominięciem szyby przedniej. Folia ta spełnia wszystkie przepisy bezpieczeństwa oraz jest zgodna z przepisami o ruchu drogowym. Oklejając szyby w aucie a dokładnie decydując się na przyciemnienie szyb samochodowych nie musisz obawiać się o utratę dowodu rejestracyjnego i mandat.

Przyciemnianie Szyb Samochodowych – Folia do Przyciemniania Szyb Samochodowych

Na wszystkie nasze produkty stosowana jest gwarancja producenta na wypadek jej odbarwienia lub łuszczenia się. Nalezy pamiętać, że nie jest ona gwarancją przechodnią a więc przy odsprzedaży samochodu kolejny  nabywca nie będzie z niej mógł juz skorzystać. Umów się z nami a zaprezentujemy mozliwe stopnie przyciemnienia szyby w aucie. Doskonałe folie na szyby samochodowe to produkt za który bierzemy 100% odpowiedzialność. Sa one na rynku od dłuższego czasu i ciesza sięogromną rekomendacją naszych klientów. Seria folii ceramcznych LATI to najwyższe parametry redukcji energii slonecznej. To również bardzo duża przepuszczalność światła i rewelacyjna optyka z niskim refleksem zewnętrznym.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *